Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Keramag MY DAY 125460000

0 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Materiál
keramika
Barva
bílé
Tvar
čtverhranná
Šířka
600 mm
Hloubka
480 mm
Na desku
ano

Parametry produktu

Materiál
keramika
Barva
bílé
Tvar
čtverhranná
Šířka
600 mm
Hloubka
480 mm
Na desku
ano

Popis produktu

KERAMAG DESIGN myDay umyvadlo 60 x 48cm bez přep. 125460000

Parametry:

  • Materiál: keramika
  • Šířka: 600 mm
  • Výška: 135 mm
  • Hloubka: 480 mm
  • Rozteč: 280 mm

Včetně obdélníkové designové krytky, bílá/chrom, 60 x 48 cm kombinovatelné s polosloupem 291410 nebo se skříňkami pod umyvadlem 814060, 814061.

Pouze ve spojení s:

Odtokový a přepadový systém Clou - chromovaná krytka nebo

Speciální odtokový ventil s krytkou - 1 1/4" x 50 mm, nelze uzavřít, chromovaný

Sbírka MyDay koupelnových doplňků je podstatou snů; z jemné a přírodní estetiky, které zajistí dobrou náladu. Podstata snů; v oáze klidu daleko od hluku a shonu každodenního života se pochopit něčí životní styl. V kolekci MyDay velké oblouky a hladké tvary do popředí a jeho konstrukce poskytuje koupelnu přírodní pochoutka zasazeny do elegance. Současně, díky pružnosti směsi, je možné individuálně zvolit vnitřní vybavení.

Hladký a elegantní forma pro místnosti se vyznačují přirozenou jemností. Charakteristika keramické konstrukce; Jemně zaoblené tvary s velkými poloměry; Různé jednolůžkových, dvoulůžkových a vestavěných umyvadel. Velký vypouštěcí čepice s ušlechtilým chromovaným okrajem pro umyvadlo, bidet, nebo vanou. Různé systémy dělení prostor skříně pod umyvadlo.

Umyvadla a bidety s patentovaným systémem nakládání s odpady a přepadovým systémem Clou nebo s gravitací přiváděna kanalizace. Originální taška pro uložení různých věcí na dveře vysoké skříně a různých druhů regálů. Velká vana s ambiciózním aerodynamický tvar typický pro tuto sérii.

Vysoce kvalitní skleněná deska na asymetrické pod-umyvadlo kabinetu. Nábytkové prvky jsou vybaveny vlastním uzavíracím mechanismem. WC a bidet se zvýšenou světlou výškou a krytou montážního systému. WC sedátko vizuálně doplňuje keramická vybavení koupelny a je k dispozici volitelně s měkkým uzavíracím mechanismem.

Keramag Design je silná značka, pod kterou jsou vyráběny výrobky výjimečného charakteru. Jsou to kolekce koupelnového vybavení, které se vyznačují výjimečnou péčí o detaily a jsou určeny výhradně pro náročné zákazníky. V případě Keramag to znamená více než 100 let vývoje výrobků, které přitahují svou vysokou kvalitou a výjimečným designem a reagují na potřeby svých uživatelů. Keramag Design je trvale spojena se lvem Keramag, který provázel tuto tradici vytváření trvalých hodnot od samého počátku. Díky vědomí hodnot se Keramag stal jedním z vedoucích německých výrobců sanitární keramiky, který podniká ve skupině silných mezinárodních firem a společně se koncernem Sanitec splňuje nejvyšší požadavky globálního trhu. ilustrační foto

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Produkt zatím nemá žádné recenze.